Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /templates/ja_bellatrix/ja_menus/Base.class.php on line 55
FUNDUSZE NA START – już dziś rzetelnie przygotuj się do korzystania ze środków unijnych w nowym okresie programowania (2014-2020)! Zapraszamy na bezpłatne seminaria i warsztaty w Siedlcach Skip to content

narrow screen resolution wide screen resolution auto screen resolution Increase font size Default font size Decrease font size default color brick color green color
FUNDUSZE NA START – już dziś rzetelnie przygotuj się do korzystania ze środków unijnych w nowym okresie programowania (2014-2020)! Zapraszamy na bezpłatne seminaria i warsztaty w Siedlcach PDF Drukuj Email

 

To unikalna okazja, by systemowo przygotować się do korzystania z europejskich środków centralnych, regionalnych i lokalnych w nowej perspektywie finansowej.

Dzięki naszym wydarzeniom edukacyjnym:

  • poznasz możliwości i wymogi nowego okresu programowania – w ramach ogólnych seminariów wprowadzających,
  • dowiesz się więcej o sposobach finansowania konkretnych działań oraz przedyskutujesz swoje pomysły na projekty, w zależności od sektora, którym działasz – w ramach warsztatów tematycznych dla przedstawicieli i przedstawicielek organizacji/instytucji/przedsiębiorstw,
  • wzmocnisz się we wdrażaniu ważnych unijnych priorytetów rozwojowych, takich jak innowacyjność, partnerstwo, równość, diagnoza i podejście strategiczne, partycypacja – w ramach webinariów (spotkanie on-line uzupełniające udział w warsztatach i seminariach).

 

A to wszystko praktycznie i angażująco.
Metodami aktywnymi, z przestrzenią na nową wiedzę i
dzielenie się inspiracjami!

Dla kogo?

Zapraszamy przedstawicieli i przedstawicielki wszystkich trzech sektorów – bez względu na to, czy prowadzisz firmę, działasz w organizacji pozarządowej czy instytucji lokalnej, znajdziesz coś dla siebie!

Seminaria są rodzajem „mapy drogowej” po nowym okresie programowania, rekomendujemy więc, by wzięły w nich udział osoby zarządzające organizacją, instytucją lub firmą, by zorientować się w możliwościach finansowania, podejść do nich systemowo.

Warsztaty są natomiast propozycją przede wszystkim dla realizatorów i realizatorek projektów (z doświadczeniem lub potencjalnym), ponieważ polegać będą głównie na pracy nad własnymi pomysłami na projekty, pod okiem doświadczonych osób prowadzących.

Webinaria mają charakter przekrojowy i są zaplanowane w taki sposób, żeby z udziału w nich skorzystały wszystkie osoby, niezależnie od pełnionej funkcji i realizowanych zadań w swojej organizacji, instytucji czy przedsiębiorstwie.

Kto prowadzi?

Seminaria, warsztaty i webinaria prowadzą eksperci i ekspertki w dziedzinie funduszy europejskich, wniosków aplikacyjnych, realizacji i rozliczania projektów, współpracujące z Regionalnymi Ośrodkami Europejskiego Funduszu Społecznej (w latach 2007-2014); to osoby realizujące projekty, z osobistym doświadczeniem i przygotowaniem do prowadzenia edukacji. Wszystkie osoby współpracują ze Stowarzyszeniem BORIS od wielu lat.

Jak się zapisać?

Na warsztaty i na seminaria – poprzez formularz, załączony do zaproszenia oraz dostępny na www.funduszenastart.boris.org.pl.

Na webinaria – wystarczy wejść na stronę www.funduszenastart.boris.org.pl tuż przed webinarium. Uwaga! Zakres tematyczny webinariów nie pokrywa się z tematami seminariów i warsztatów, to zupełnie inne wydarzenia!

Ponieważ liczba miejsc na seminariach i warsztatach jest ograniczona, w przypadku dużej liczby chętnych będzie wprowadzony limit na liczbę osób z jednej organizacji; rekomendujemy obecność maksymalnie 2 osób z 1 podmiotu (przedsiębiorstwa, instytucji, organizacji). Liczy się kolejność zgłoszeń. O zakwalifikowaniu na wydarzenie poinformujemy w ciągu 2 dni roboczych od otrzymania zgłoszenia.

Harmonogram

Zachęcamy do wyboru wygodnych terminów i miejsc, niekoniecznie blisko miejsca zamieszkania. Ważne: wszystkie miejsca dostępne będą dla osób z niepełnosprawnością ruchową!

Dokładne adresy miejsc seminariów i warsztatów podamy wkrótce. Obecnie trwa wybór tych miejsc.

Obecnie ogłaszamy rekrutację na seminaria – jeśli chcesz mieć pewność udziału, nie zwlekaj z wysłaniem zgłoszenia.

Seminaria trwają od 10 do 15.30, szkolenia od 9.30 do 16.30, a webinaria w godzinach 10:00-11:30 lub 15:30-17:00. Podczas seminariów i warsztatów zapewniamy serwis kawowy, dodatkowo podczas warsztatów zapewniamy drobne przekąski.

11.08 / 25.08 Seminarium informacyjne Fundusze na start – fundusze europejskie na lata 2014-2020

8.09 - Jak wprowadzać zmianę i jednocześnie rozwijać się z wykorzystaniem środków unijnych – warsztat dla osób z organizacji pozarządowych

9.09 - Jak inwestować w innowacje, badania i rozwój z wykorzystaniem środków unijnych – warsztat dla osób z przedsiębiorstw

24.09 - Jak sprawniej i skuteczniej działać z wykorzystaniem środków unijnych – warsztat dla osób z instytucji

Webinarium 4.09.2015, 15:30 11.09.2015, 10:00 18.09.2015, 15:30 25.09.2015, 10:00 29.09.2015, 15:30

Do pobrania:

Program seminarium

Formularz zgłoszenia

Dodatkowe informacje i kontakt

Rekrutację prowadzi i informacji udziela Marta Henzler, specjalistka ds. rekrutacji i promocji. Zapraszamy do kontaktu e-mailowego Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. oraz telefonicznego – 22 620 31 92.

Projekt realizowany jest przez Stowarzyszenie BORIS z Warszawy i współpartnerów: Stowarzyszenie ESWIP z Elbląga, Centrum Inicjatyw Obywatelskich (CIO) ze Słupska oraz Ośrodek Wspierania Organizacji Pozarządowych (OWOP) z Białegostoku.

Projekt realizowany jest przy współfinansowaniu ze środków Unii Europejskiej przyznanych w ramach „Konkursu dotacji na działania edukacyjne w zakresie Funduszy Europejskich na lata 2014-2020” ogłoszonego przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna.

 

Najnowsze


Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_latestnews/helper.php on line 109

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_latestnews/helper.php on line 109

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_latestnews/helper.php on line 109

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_latestnews/helper.php on line 109

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_latestnews/helper.php on line 109

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_latestnews/helper.php on line 109

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_latestnews/helper.php on line 109