Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /templates/ja_bellatrix/ja_menus/Base.class.php on line 55
Awans Jastrzębia na finały ligi LZS Skip to content

narrow screen resolution wide screen resolution auto screen resolution Increase font size Default font size Decrease font size default color brick color green color
Awans Jastrzębia na finały ligi LZS PDF Drukuj Email

LZS Platerów 1:3 LZS Jastrząb Żeliszew

LZS Jastrząb Żeliszew 2:2 LZS Toki

Dn. 26.06.2011r. nasz zespół rozegrał mecze ostatniej kolejki fazy grupowej ligi LZS. Przeciwnikami JASTRZĘBIA były drużyny LZS Platerów oraz LZS SPEED Toki. Mecze odbyły się na boisku w Platerowie. Obie drużyny to tegoroczni debiutanci w lidze LZS.


LZS Platerów – LZS JASTRZĄB Żeliszew

Pierwszy mecz nasz zespół rozegrał z gospodarzami. Od początku spotkania to zespół z Platerowa przeważał  i już w 5 minucie spotkania objął prowadzenie. Stracona bramka podrażniła naszą drużynę. Zaczęliśmy coraz częściej gościć pod bramką gospodarzy. W 14 minucie nasz zawodnik Czarek Polkowski ośmiesza obrońców drużyny przeciwnej mijając ich 4 w polu karnym i doprowadza do remisu. Chwilę po tej akcji ten sam zawodnik nabawia się kontuzji wykluczającej go z gry tego dnia. Wynik 1 do 1 utrzymał się do przerwy. Po przerwie nasz zespół grał o wiele lepiej co przyniosło dwie kolejne bramki. Najpierw w 40 minucie spotkania nasz obrońca Arek Szostek strzelił wspaniałą bramkę z rzutu wolnego z ok. 35 metrów. O takich mawia się stadiony świata i ta rzeczywiście do takich należała. Następnie w 52 minucie bramkę strzela Daniel Jarocki po podaniu Pawła Szostka. Mecz okazał się ciężki nie tylko dzięki dobrej grze gospodarzy ale także przez
boisko które nie należy do najlepszych mówiąc delikatnie.


LZS JASTRZĄB Żeliszew - LZS SPEED Toki

Drugi mecz to najgorszy mecz naszej drużyny od bardzo dawna, nie wychodziło nam praktycznie nic, tym bardziej cieszy wynik remisowy. Zespół z Tok od początku meczu atakował naszą bramkę i chwile przed przerwą, w 28 minucie wyszedł na prowadzenie. Takim wynikiem skończyła się pierwsza połowa. Na drugą wyszliśmy podrażnieni i zaczęliśmy grac trochę lepiej coraz częściej
atakując bramkę rywali. Jednak to drużyna przeciwna zdobyła drugą bramkę. Do końca meczu zostało 15 minut. W naszym zespole zostały przeprowadzone dwie zmiany: za Daniela Jarockiego wszedł Karol Górzyński a za Czarka Romana wszedł Rafał Grabarczyk. Jak się potem okazało te zmiany to strzał w dziesiątkę. Na zegarze 39 minuta, z prawego narożnika rzut rożny wykonuje wprowadzony chwilę wcześniej Rafał Grabarczyk, piłka trafia na nogę Rafała Polkowskiego, ten zgrywa ją na piąty metr do Pawła Szostka który pakuje do siatki. Jedna bramka straty i 10 minut do końca. 56 minuta. Paweł Szostek wypuszcza prostopadłą piłkę do drugiego zmiennika Karola Górzyńskiego a ten pewnie umieszcza piłkę w siatkę i tym samym daję naszej drużynie punkt.Jastrząb zakończył rozgrywki grupowe. Zajął w grupie pierwsze miejsce i teraz czeka na finały które odbędą się 10 lipca. Naszym półfinałowym przeciwnikiem będzie w zależności od wyników meczów z najbliższej niedzieli, LZS Żeliszew albo LZS SOKÓŁ Sionna.


Już teraz zapraszamy na finały wszystkich kibiców!!!
dziękujemy za doping w meczach grupowych.

 

 

Najnowsze


Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_latestnews/helper.php on line 109

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_latestnews/helper.php on line 109

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_latestnews/helper.php on line 109

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_latestnews/helper.php on line 109

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_latestnews/helper.php on line 109

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_latestnews/helper.php on line 109

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_latestnews/helper.php on line 109